Varis Merkezi | Bacak Sağlığı | Köpük Tedavisi | Halit Işıklar
cheap nfl jerseys usa 2015 Christian Louboutin Black Friday cheap nhl jerseys wholesale cheap jerseys moncler outlet usa via Lululemon Saskatoon Black Friday Sale wholesale nba jerseys cheap authentic mlb jerseys cheap nfl jerseys authentic Moncler Outlet Black Friday Moncler Jackets Black Friday Deals Moncler Cyber Monday Deals wholesale christian louboutin Black Friday Cheap Moncler lululemon cyber monday lululemon black friday deals Moncler Outlet cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys lululemon black friday Lululemon Sale Black Friday fake oakleys for sale Lululemon Athletica Black Friday wholesale nfl jerseys factory fake oakleys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap nba jerseys wholesale jerseys china cheap authentic nfl jerseys tiffany outlet christian louboutin outlet cheap nhl jerseys
2001 yılında toplardamar, özellikle yüzeysel toplardamar hastalığı olan varis üzerinde, hastalarımın tedavilerini gerçekleştirmek için A-1 Varis Merkezi'ni kurdum.

 

Bu günden itibaren merkezimizde, Türkiye ve dünyada ilklere imza attık. 2002 yılında T-Fly® mikroscelerotherapy seti geliştirilerek patenti alındı. 2003 yılında, Türkiye'de ilk köpük tedavisi uygulaması burada gerçekleştirildi. 2004 yılında ise köpük tedavisi ile cerrahi tekniğin birlikteliğinden oluşan RFS uygulamasını dünyada ilk defa merkezimizde gerçekleştirdik.

 

Kuruluşunda edindiğimiz, kendi başarı çıtamızı kendimizle yarışarak yukarı çıkartma temel hedefimizi, geçen 10 yıla yakın sürede sürdürdük ve bilimsel verilerden destek alarak, karşılıklı güven ve dürüstlük ilkesiyle sürdürmeye devam etmekteyiz.

 

A-1 Varis Merkezi 170 m2'lik alanda hastalarına hizmet vermektedir. Merkezimizde bulunan, farklı ihtiyaçlarımıza cevap veren 3 tedavi odasında muayene ve tedavi uygulamalarımızı gerçekleştirmekteyiz. Alt yapı ve tüm tıbbi gereksinimlerimizi karşılayan merkezimizde, bizler huzur ve güven içinde çalışırken sizlerin de kendinizi evinizdeki kadar rahat hissetmeniz için çalışıyoruz.

 

Hastalarımızdan tedaviden sonra gerçekleştirmelerini istediğimiz yürüyüşleri için güvenli, zevkli ve renkli bir bölge olan Cihangir ve çevresi için bilgi almak için Cihangir ve Çevresi sayfasını tıklayın. 

 

Bu bölümdeki diğer linkler:

Kısaca Ben

Bilimsel Özgeçmiş

Yararlı Linkler

Cihangir ve Çevresi

 

 

Varis, Varis Nedir?, Varis Tedavisi, Köpük Tedavisi, İğne Tedavisi, Toplardamarlar, Akciğer Embolisi, Doğum Lekeleri,Yorgun Bacaklar