Varis Merkezi | Varis Nasıl Oluşur | Korunma Yolları | Köpük Tedavisi | Bacak Sağlığı | Halit Işıklar
cheap nfl jerseys usa 2015 Christian Louboutin Black Friday cheap nhl jerseys wholesale cheap jerseys moncler outlet usa via Lululemon Saskatoon Black Friday Sale wholesale nba jerseys cheap authentic mlb jerseys cheap nfl jerseys authentic Moncler Outlet Black Friday Moncler Jackets Black Friday Deals Moncler Cyber Monday Deals wholesale christian louboutin Black Friday Cheap Moncler lululemon cyber monday lululemon black friday deals Moncler Outlet cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys lululemon black friday Lululemon Sale Black Friday fake oakleys for sale Lululemon Athletica Black Friday wholesale nfl jerseys factory fake oakleys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap nba jerseys wholesale jerseys china cheap authentic nfl jerseys tiffany outlet christian louboutin outlet cheap nhl jerseys
Bırakın yorgun bacaklarınız su ile akıp gitsin...

Uzun bir günün sonunda eve ulaştıktan sonra dinlenirken, en hoşunuza giden şey sıcak banyo veya duş almaktır. Bacaklarınızı sabunlarken yapacağınız masajla bütün günün stresinden ve gerginliğinden kurtulurken, bacaklarınızdaki kan dolaşımı da hızlanacaktır.

 

Bacaklarınızı sabunlarken, elinizin işaret ve yüzük parmaklarını kullanarak baldırlarınızın arkasında bulunan kaslara alttan yukarı doğru sağdan sola, daha sonra soldan sağa doğru masaj uygulayın. Bacaklarınızın uyluk kısmına geldiğinizde, aşağıdan yukarıya doğru bası uygulayarak biriken kanı kasıklarınıza doğru ilerletin. Ek olarak kasıklarınıza uygulayacağınız hafif masaj sizi daha da rahatlatacaktır.

 

Banyonuzu alırken ılık su kullanın, banyo sonunda suyu sonuna kadar açarak bacaklarınıza tutun. Bu arada suyun ısısını en soğuğa getirin. Suyun basıncı ve ısıyla yaptığınız bu masajın etkisini hemen hissedeceksiniz.  

 

 

Sağlıklı bacaklar için önerdiğimiz tüm "Egzersizler" için tıklayınız.
Siz hastalığınızdan kurtulmayı erteleyebilirsiniz ama hastalığınız ilerlemesini ertelemiyor. "T-Fly® ile mikrosclerotherapy", "Köpük tedavisi" ve diğer "Çözümler" için tıklayınız.

 

Varis, Varis Nedir?, Varis Tedavisi, Köpük Tedavisi, İğne Tedavisi, Toplardamarlar, Akciğer Embolisi, Doğum Lekeleri,Yorgun Bacaklar