Galeri | Varis Tedavisi | Videolar | Kılcal damar tedavisi Galeri | Varis Tedavisi | Videolar | Varis Merkezi | Halit Işıklar
cheap nfl jerseys usa 2015 Christian Louboutin Black Friday cheap nhl jerseys wholesale cheap jerseys moncler outlet usa via Lululemon Saskatoon Black Friday Sale wholesale nba jerseys cheap authentic mlb jerseys cheap nfl jerseys authentic Moncler Outlet Black Friday Moncler Jackets Black Friday Deals Moncler Cyber Monday Deals wholesale christian louboutin Black Friday Cheap Moncler lululemon cyber monday lululemon black friday deals Moncler Outlet cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys lululemon black friday Lululemon Sale Black Friday fake oakleys for sale Lululemon Athletica Black Friday wholesale nfl jerseys factory fake oakleys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap nba jerseys wholesale jerseys china cheap authentic nfl jerseys tiffany outlet christian louboutin outlet cheap nhl jerseys
Şuan buradasınız; Skip Navigation LinksAna sayfa > Varis > Galeri > T-Fly® tedavi videoları

T-Fly® mikrosclerotherapy ile kılcal Tip II-III varis tedavisi ...

Tip I kılcal ince damarların yanında, Tip II ve III varisli damarların tedavisinde dünya tarafından kabul edilen en etkili tedavi uygulaması sclerotherapyi T-Fly® ve köpük kullanarak yapmaktayız. T-Fly® ® ve köpük kullanarak eskiden görülen cilt yaraları ve ciltte oluşan renk değişim riski en aza inmiştır. Klasik mikrosclerotherapy uygulaması sırasında uygulama bölgesinde morluk, kaşıntı, geçici renk koyulaşması, telengiektazik matting, flebit (lokal olarak uygulanan damarda pıhtı oluşması) vb. istenmeyen etkilerin T-Fly® ile en aza indiği yaptığımız çalışmalarla gösterilmiştir.

Sclerotherapy yönteminde damar içinden çalışılarak sınırlı ve kontrollu endotel hasarı oluşturulur ve basınç uygulanarak bu damarların birbirine yapışması sağlanır. Devre dışı kalmış bozuk damarlar vücuttan uzaklaştırılırken, sağlam damarlar görevlerini daha etkili yaparlar.

 

Toplardamarların çalışması ve korunma yöntemleri için sırasıyla "Toplardamarlar hakkında" ve "Bacak sağlığımız" linklerini tıklayıp, tedavi ve tedavi süreci hakkında bilgi için "Çözümler" ve "Tedavi süreci" sayfalarımızı ziyaret edin.

 

Doktorunuza Sorun?    


Adınız Soyadınız:

E-posta adresiniz:

Sorunuz :

Kılcal ve retiküler damarların T-Fly® ve köpük uygulamasıyla tedavisi...
39 yaşında bayan hastanın, üst bacak içinde oluşmuş Tip II-III retiküler T-Fly® mikrosclerotherapy ve köpük uygulamasıyla tedavi videosunu izlemek için resmi tıklayın.
Yakınmalar: akşama doğru oluşan bacak ağrısı ve ağırlık hissi.
Risk faktörleri: meslek, doğum, ailede varis hikayesi.
Klinik sınıflandırma: C 1(s); E P; A S1; P ref;

Kılcal ve retiküler damarların T-Fly® ve köpük uygulamasıyla tedavisi...
29 yaşında bayan hastanın, üst bacak dışında oluşmuş izole Tip III retiküler T-Fly® mikrosclerotherapy ve köpük uygulamasıyla tedavi videosunu izlemek için resmi tıklayın.
Yakınmalar: kozmetik kaygı.
Risk faktörleri: meslek, doğum, ailede varis hikayesi.
Klinik sınıflandırma: C 1(a); E P; A S1; P -;

Kılcal ve retiküler damarların T-Fly® ve köpük uygulamasıyla tedavisi...
30 yaşında bayan hastanın, üst bacak arkasında oluşmuş izole Tip III retiküler T-Fly® mikrosclerotherapy ve köpük uygulamasıyla tedavi videosunu izlemek için resmi tıklayın.
Yakınmalar: akşama doğru oluşan bacak ağrısı, ağırlık hissi ve gece krampları.
Risk faktörleri: meslek, hormon kullanımı, doğum, ailede varis hikayesi.
Klinik sınıflandırma: C 1(s); E P; A S1; P ref;

Kılcal ve retiküler damarların T-Fly® ve köpük uygulamasıyla tedavisi...
37 yaşında bayan hastanın, üst bacak dışında oluşmuş Tip III kılcal damar ve diz altında Tip IV varisli damarların T-Fly® mikrosclerotherapy uygulamasıyla tedavi videosunu izlemek için resmi tıklayın.
Yakınmalar: ağrı, gece krampları, şişlik.
Risk faktörleri: meslek, hormon kullanımı, doğum kontrol hapı.
Klinik sınıflandırma:C 1,2(s); E P; A S1,3,P18; P ref;

Varis, Varis Nedir?, Varis Tedavisi, Köpük Tedavisi, İğne Tedavisi, Toplardamarlar, Akciğer Embolisi, Doğum Lekeleri,Yorgun Bacaklar