A1 Varis Merkezi | Varis tedavisi | Varis tedavi Yöntemleri | Varis nedir | Varis
cheap nfl jerseys usa 2015 Christian Louboutin Black Friday cheap nhl jerseys wholesale cheap jerseys moncler outlet usa via Lululemon Saskatoon Black Friday Sale wholesale nba jerseys cheap authentic mlb jerseys cheap nfl jerseys authentic Moncler Outlet Black Friday Moncler Jackets Black Friday Deals Moncler Cyber Monday Deals wholesale christian louboutin Black Friday Cheap Moncler lululemon cyber monday lululemon black friday deals Moncler Outlet cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys lululemon black friday Lululemon Sale Black Friday fake oakleys for sale Lululemon Athletica Black Friday wholesale nfl jerseys factory fake oakleys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap nba jerseys wholesale jerseys china cheap authentic nfl jerseys tiffany outlet christian louboutin outlet cheap nhl jerseysYASAL UYARI

Sitemizde sunulan görseller tedavi sürecinin bir kesimini içermektedir. İzleyeceğiniz videolar sclerotherapy uygulaması sırasında kaydedilmiş, internet ortamında izlenim imkanı için kısaltılmıştır. Bunun dışında video içeriliğiyle oynanmamıştır. Tedavi sürecinin en önemli kesitini yansıtmakla birlikte, uygulamanın seanslar halinde yapılması, yapılan işleme bağlı geçici kızarıklık ve morlukların olması tedavinin doğal seyridir.

 

Öncesi / Sonrası Resimleri 29.08.2005 (BGBl. I S. 2570) tarihli yasayla kapsamı genişletilen Tedavi Ilaçları Reklam Kanunu'na göre 01.04.2006 itibariyle hastaların tedavi/operasyon öncesi ve sonrasına ait görüntülerini reklam amaçlı sergilemek yasaklanmıştır. Bu nedenle web sitemizde tedavi öncesi/tedavi sonrası fotoğraflarını sunamıyoruz.

 

Bu site bilgilendirmek için hazırlanmıştır ve  online sağlık hizmeti vermemektedir. Buradaki bilgiler tanı ve tedavide kullanılamaz. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılır. Gelişen teknolojiye paralel olarak tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişmektedir. Ayrıca aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür.

 

FİKRİ MÜLKİYET

İşbu internet sitesi içerisinde yer alan 5846 sayılı yasa ile ilgili yönetmeliklere göre korumaya tabi hertürlü bilgi, resim, marka, logo, yazı, vs. gibi fikri mülkiyet konusu hakların mülkiyeti münhasıran M. Halit Işıklar'a aittir. İnternet sitesinin içeriği, sadece ziyaretçileri bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır. Bu internet sitesi içerisinde yer alan herhangi bir bilgi, belge, resim, marka, logo, fotoğraf ve benzeri tanımlayıcı veya açıklayıcı unsurları kopyalamak, nakletmek, haksız olarak kullanmak her koşulda yasaktır.

İşbu internet sitesindeki bilgiler 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ile ilgili yönetmelikler çerçevesinde ve A1 Varis Merkezi'nin izni ile kullanılabilir.

Yukarıda açıkça belirtilenlerin dışındaki unsurlardan işbu internet sitesinde yer alan herhangi bir şey A1 Varis Merkezi'nin izni olmadan çoğaltılamaz, kopyalanamaz ve/veya hiçbir yere taşınamaz.

 

 

Varis, Varis Nedir?, Varis Tedavisi, Köpük Tedavisi, İğne Tedavisi, Toplardamarlar, Akciğer Embolisi, Doğum Lekeleri,Yorgun Bacaklar